2021-22 Fixtures
DateHome TeamAway TeamCompetition
Fri 1 Oct
at 6:00pm
Durkar Devils Green U14 VS Hemsworth Town U14
U14s Premier
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Hemsworth Town Eagles U7 VS Hall Green United Black U7
U7s West
Sun 3 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town Warriors U7 VS Frickley Athletic U7
U7s South
Sun 3 Oct
at 10:00am
Houghton Main U7 VS Brierley Cubs U7
U7s South
Sun 3 Oct
at 10:00am
North Gawber Colliery U7 VS Durkar Devils U7
U7s West
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U7 VS Cawthorne Juniors U7
U7s West
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U7 VS Hall Green United White U7
U7s North
Sun 3 Oct Pinfold Pumas U7 VS Elsecar Main U7
U7s North
Sun 3 Oct Redfearns U7 VS Athersley Recreation U7
U7s North
Sun 3 Oct
at 10:00am
Ryhill Juniors U7 VS Ackworth Juniors U7
U7s South
Sun 3 Oct
at 10:00am
Wakefield City Juniors U7 VS Staincross Rangers U7
U7s West
Sun 3 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation Black U8 VS Wombwell Main Juniors U8
U8s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Cawthorne Juniors U8 VS North Gawber Colliery U8
U8s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U8 VS Durkar Devils Yellow U8
U8s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U8 VS AFC Pogmoor U8
U8s Red
Sun 3 Oct Athersley Recreation Orange U8 VS Ackworth Juniors U8
U8s Amber
Sun 3 Oct Dearne & District U8 VS Pinfold Pumas U8
U8s Amber
Sun 3 Oct Upton United U8 VS Wath Stars U8
U8s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Dale Juniors U8 VS Dearne Dragons U8
U8s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Green U8 VS Oxspring United U8
U8s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Frickley Athletic U8 VS Elsecar Main U8
U8s Green
Sun 3 Oct Hemsworth Town U8 VS Wombwell Town U8
U8s Green
Sun 3 Oct South Hiendley Harriers U8 VS Staincross Rangers U8
U8s Green
Sun 3 Oct Elsecar Main U9 VS North Gawber Colliery U9
U9s Red
Sun 3 Oct Penistone Church White U9 VS Durkar Devils Yellow U9
U9s Red
Sun 3 Oct Pinfold Pumas Red U9 VS Cawthorne Juniors U9
U9s Red
Sun 3 Oct Redfearns U9 VS Wombwell Main Juniors U9
U9s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town U9 VS Penistone Church Black U9
U9s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Royston Dynamos U9 VS Hall Green United U9
U9s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Ryhill Juniors U9 VS AFC Pogmoor Red U9
U9s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Upton United U9 VS Wakefield City Juniors U9
U9s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U9 VS Pinfold Pumas Green U9
U9s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs U9 VS Durkar Devils Green U9
U9s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U9 VS AFC Pogmoor White U9
U9s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Wath Stars U9 VS Wombwell Town U9
U9s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U10 VS Elsecar Main U10
U10s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U10 VS Royston Dynamos U10
U10s Red
Sun 3 Oct
at 6:00pm
KW Juniors U10 VS Redfearns U10
U10s Amber
Sun 3 Oct
at 6:00pm
South Kirkby United U10 VS Grimethorpe LLUK U10
U10s Amber
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Wakefield City Juniors U10 VS Durkar Devils U10
U10s Amber
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Ackworth Juniors U10 VS Brierley Cubs White U10
U10s Green
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Frickley Athletic U10 VS Ryhill Juniors U10
U10s Green
Sun 3 Oct
at 6:00pm
North Gawber Colliery U10 VS Thornes Juniors U10
U10s Green
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Hall Green United U10 VS Hemsworth Miners U10
U10s Blue
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Hemsworth Town U10 VS Brierley Cubs Yellow U10
U10s Blue
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Pinfold Pumas U10 VS AFC Pogmoor U10
U10s Blue
Sun 3 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs Yellow U11 VS Dearne & District Red U11
U11s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Durkar Devils U11 VS BSA Juniors U11
U11s Red
Sun 3 Oct
at 6:00pm
Hemsworth Miners Raptors U11 VS Ackworth Juniors Blues U11
U11s Red
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U11 VS North Gawber Colliery U11
U11s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Royston Dynamos U11 VS Hall Green United Tigers U11
U11s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Staincross Rangers U11 VS Dale Juniors U11
U11s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Wakefield City Juniors U11 VS Wombwell Main Juniors U11
U11s Amber
Sun 3 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U11 VS Hall Green United Panthers U11
U11s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Stanley United U11 VS Brierley Cubs White U11
U11s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U11 VS Dearne & District Blue U11
U11s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Worsbrough United Green U11 VS Hemsworth Town U11
U11s Green
Sun 3 Oct
at 10:00am
Pinfold Pumas U11 VS South Kirkby United U11
U11s Blue
Sun 3 Oct
at 10:00am
Upton United U11 VS Frickley Athletic U11
U11s Blue
Sun 3 Oct
at 10:00am
Walton United U11 VS Dearne Dragons U11
U11s Blue
Sun 3 Oct
at 10:00am
South Hiendley Harriers U12 VS Thornes Juniors U12
U12s Premier
Sun 3 Oct
at 10:00am
South Kirkby United U12 VS Hemsworth Miners U12
U12s Premier
Sun 3 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Yellow U12 VS AFC Pogmoor Black U12
U12s Challenge
Sun 3 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U12 VS Ward Green Juniors U12
U12s Challenge
Sun 3 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Red U12 VS Wombwell Town Black U12
U12s Combination
Sun 3 Oct
at 10:00am
Dearne Dragons U12 VS Ackworth Juniors Blues U12
U12s Combination
Sun 3 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Green U12 VS Pinfold Pumas Green U12
U12s Combination
Sun 3 Oct AFC Pogmoor U13 VS Frickley Athletic U13
U13s Premier
Sun 3 Oct
at 10:00am
Dearne Dragons U13 VS Durkar Devils Yellow U13
U13s Premier
Sun 3 Oct Penistone Church Black U13 VS Durkar Devils Green U13
U13s Premier
Sun 3 Oct Ryhill Juniors U13 VS Wombwell Town Terriers U13
U13s Challenge
Sun 3 Oct
at 10:00am
South Hiendley Harriers U13 VS Pinfold Pumas U13
U13s Challenge
Sun 3 Oct
at 10:00am
Upton United U13 VS Oxspring United Black U13
U13s Challenge
Sun 3 Oct
at 10:00am
Dearne & District U13 VS Staincross Rangers U13
U13s Combination
Sun 3 Oct
at 10:00am
Oxspring United Blue U13 VS Hall Green United U13
U13s Combination
Sun 3 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U13 VS Dale Juniors U13
U13s Combination
Sun 3 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Yellow U14 VS Pinfold Pumas Green U14
U14s Premier
Sun 3 Oct
at 10:00am
Pinfold Pumas Red U14 VS Ackworth Juniors U14
U14s Premier
Wed 6 Oct
at 6:00pm
North Gawber Colliery U7 VS Hemsworth Town Eagles U7
U7s West
Sun 10 Oct
at 10:00am
Ackworth Juniors U7 VS Wath Stars U7
U7s South
Sun 10 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U7 VS Pinfold Pumas U7
U7s North
Sun 10 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs U7 VS Frickley Athletic U7
U7s South
Sun 10 Oct
at 10:00am
Cawthorne Juniors U7 VS Wakefield City Juniors U7
U7s West
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Durkar Devils U7 VS Hall Green United Black U7
U7s West
Sun 10 Oct
at 10:00am
Elsecar Main U7 VS Penistone Church White U7
U7s North
Sun 10 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town Eagles U7 VS Staincross Rangers U7
U7s West
Sun 10 Oct
at 10:00am
Houghton Main U7 VS Ryhill Juniors U7
U7s South
Sun 10 Oct
at 10:00am
North Gawber Colliery U7 VS Penistone Church Black U7
U7s West
Sun 10 Oct
at 10:00am
Wombwell Town U7 VS Redfearns U7
U7s North
Sun 10 Oct Athersley Recreation Black U8 VS AFC Pogmoor U8
U8s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Cawthorne Juniors U8 VS Penistone Church Black U8
U8s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Yellow U8 VS Wombwell Main Juniors U8
U8s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U8 VS North Gawber Colliery U8
U8s Red
Sun 10 Oct Dearne & District U8 VS Hall Green United U8
U8s Amber
Sun 10 Oct Pinfold Pumas U8 VS Athersley Recreation Orange U8
U8s Amber
Sun 10 Oct Upton United U8 VS Ackworth Juniors U8
U8s Amber
Sun 10 Oct Wakefield City Juniors U8 VS Wath Stars U8
U8s Amber
Sun 10 Oct Dearne Dragons U8 VS Durkar Devils Green U8
U8s Green
Sun 10 Oct Elsecar Main U8 VS Hemsworth Town U8
U8s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Frickley Athletic U8 VS Oxspring United U8
U8s Green
Sun 10 Oct South Hiendley Harriers U8 VS Wombwell Town U8
U8s Green
Sun 10 Oct Staincross Rangers U8 VS Dale Juniors U8
U8s Green
Sun 10 Oct Durkar Devils Yellow U9 VS Elsecar Main U9
U9s Red
Sun 10 Oct Penistone Church White U9 VS Pinfold Pumas Red U9
U9s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Red U9 VS Wakefield City Juniors U9
U9s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Hall Green United U9 VS Hemsworth Town U9
U9s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U9 VS Upton United U9
U9s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Royston Dynamos U9 VS Ryhill Juniors U9
U9s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor White U9 VS Wombwell Town U9
U9s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U9 VS Brierley Cubs U9
U9s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Green U9 VS Wath Stars U9
U9s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Pinfold Pumas Green U9 VS Thornes Juniors U9
U9s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Elsecar Main U10 VS Royston Dynamos U10
U10s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U10 VS Penistone Church Black U10
U10s Red
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Grimethorpe LLUK U10 VS KW Juniors U10
U10s Amber
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Redfearns U10 VS Walton United U10
U10s Amber
Sun 10 Oct
at 6:00pm
South Kirkby United U10 VS Wakefield City Juniors U10
U10s Amber
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Brierley Cubs White U10 VS Ryhill Juniors U10
U10s Green
Sun 10 Oct
at 6:00pm
North Gawber Colliery U10 VS Frickley Athletic U10
U10s Green
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Thornes Juniors U10 VS Ackworth Juniors U10
U10s Green
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Brierley Cubs Yellow U10 VS Hall Green United U10
U10s Blue
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Hemsworth Miners U10 VS Staincross Rangers U10
U10s Blue
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Hemsworth Town U10 VS Pinfold Pumas U10
U10s Blue
Sun 10 Oct
at 10:00am
BSA Juniors U11 VS Brierley Cubs Yellow U11
U11s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Dearne & District Red U11 VS Penistone Church Black U11
U11s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Durkar Devils U11 VS Hemsworth Miners Raptors U11
U11s Red
Sun 10 Oct
at 10:00am
Dale Juniors U11 VS Wombwell Main Juniors U11
U11s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Hall Green United Tigers U11 VS North Gawber Colliery U11
U11s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U11 VS Wakefield City Juniors U11
U11s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Royston Dynamos U11 VS Staincross Rangers U11
U11s Amber
Sun 10 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs White U11 VS Hall Green United Panthers U11
U11s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town U11 VS Athersley Recreation U11
U11s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U11 VS Stanley United U11
U11s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Worsbrough United Green U11 VS Dearne & District Blue U11
U11s Green
Sun 10 Oct
at 10:00am
Dearne Dragons U11 VS Worsbrough United Gold U11
U11s Blue
Sun 10 Oct
at 10:00am
Frickley Athletic U11 VS Pinfold Pumas U11
U11s Blue
Sun 10 Oct
at 10:00am
South Kirkby United U11 VS Wombwell Town U11
U11s Blue
Sun 10 Oct
at 6:00pm
Upton United U11 VS Walton United U11
U11s Blue
Sun 10 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U12 VS South Hiendley Harriers U12
U12s Premier
Sun 10 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U12 VS South Kirkby United U12
U12s Premier
Sun 10 Oct
at 10:00am
Wombwell Town Red U12 VS Hemsworth Miners U12
U12s Premier
Sun 10 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Black U12 VS Penistone Church White U12
U12s Challenge
Sun 10 Oct
at 10:00am
Ward Green Juniors U12 VS Pinfold Pumas Red U12
U12s Challenge
Sun 10 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Red U12 VS Dearne Dragons U12
U12s Combination
Sun 10 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Green U12 VS Ackworth Juniors Blues U12
U12s Combination
Sun 10 Oct
at 10:00am
Wombwell Town Black U12 VS Pinfold Pumas Green U12
U12s Combination
Sun 10 Oct Ryhill Juniors U13 VS Oxspring United Black U13
U13s Challenge
Sun 10 Oct
at 10:00am
Upton United U13 VS Pinfold Pumas U13
U13s Challenge
Sun 10 Oct
at 10:00am
Oxspring United Blue U13 VS Thornes Juniors U13
U13s Combination
Sun 10 Oct Ackworth Juniors U14 VS Durkar Devils Green U14
U14s Premier
Sun 10 Oct Durkar Devils Yellow U14 VS Hemsworth Town U14
U14s Premier
Sun 10 Oct Pinfold Pumas Red U14 VS Athersley Recreation U14
U14s Premier
Sun 17 Oct
at 10:00am
Ackworth Juniors U7 VS Hemsworth Town Warriors U7
U7s South
Sun 17 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U7 VS Penistone Church White U7
U7s North
Sun 17 Oct
at 10:00am
Cawthorne Juniors U7 VS Hemsworth Town Eagles U7
U7s West
Sun 17 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U7 VS Durkar Devils U7
U7s West
Sun 17 Oct
at 10:00am
Redfearns U7 VS Elsecar Main U7
U7s North
Sun 17 Oct
at 10:00am
Ryhill Juniors U7 VS Brierley Cubs U7
U7s South
Sun 17 Oct
at 10:00am
Staincross Rangers U7 VS Hall Green United Black U7
U7s West
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wakefield City Juniors U7 VS North Gawber Colliery U7
U7s West
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wath Stars U7 VS Houghton Main U7
U7s South
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wombwell Town U7 VS Hall Green United White U7
U7s North
Sun 17 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation Black U8 VS Durkar Devils Yellow U8
U8s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
North Gawber Colliery U8 VS AFC Pogmoor U8
U8s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U8 VS Penistone Church Black U8
U8s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wombwell Main Juniors U8 VS Cawthorne Juniors U8
U8s Red
Sun 17 Oct Ackworth Juniors U8 VS Hall Green United U8
U8s Amber
Sun 17 Oct Upton United U8 VS Athersley Recreation Orange U8
U8s Amber
Sun 17 Oct Wakefield City Juniors U8 VS Dearne & District U8
U8s Amber
Sun 17 Oct Wath Stars U8 VS Pinfold Pumas U8
U8s Amber
Sun 17 Oct Dale Juniors U8 VS Frickley Athletic U8
U8s Green
Sun 17 Oct Elsecar Main U8 VS Staincross Rangers U8
U8s Green
Sun 17 Oct Oxspring United U8 VS Hemsworth Town U8
U8s Green
Sun 17 Oct South Hiendley Harriers U8 VS Dearne Dragons U8
U8s Green
Sun 17 Oct Wombwell Town U8 VS Durkar Devils Green U8
U8s Green
Sun 17 Oct Cawthorne Juniors U9 VS North Gawber Colliery U9
U9s Red
Sun 17 Oct Pinfold Pumas Red U9 VS Durkar Devils Yellow U9
U9s Red
Sun 17 Oct Redfearns U9 VS Elsecar Main U9
U9s Red
Sun 17 Oct Wombwell Main Juniors U9 VS Penistone Church White U9
U9s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Red U9 VS Penistone Church Black U9
U9s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Ryhill Juniors U9 VS Hall Green United U9
U9s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Upton United U9 VS Hemsworth Town U9
U9s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wakefield City Juniors U9 VS Royston Dynamos U9
U9s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor White U9 VS Durkar Devils Green U9
U9s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U9 VS Athersley Recreation U9
U9s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wath Stars U9 VS Brierley Cubs U9
U9s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wombwell Town U9 VS Pinfold Pumas Green U9
U9s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U10 VS Royston Dynamos U10
U10s Red
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Durkar Devils U10 VS Redfearns U10
U10s Amber
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Wakefield City Juniors U10 VS Grimethorpe LLUK U10
U10s Amber
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Walton United U10 VS KW Juniors U10
U10s Amber
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Ackworth Juniors U10 VS Frickley Athletic U10
U10s Green
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Brierley Cubs White U10 VS Thornes Juniors U10
U10s Green
Sun 17 Oct
at 6:00pm
North Gawber Colliery U10 VS Ryhill Juniors U10
U10s Green
Sun 17 Oct
at 6:00pm
AFC Pogmoor U10 VS Hemsworth Miners U10
U10s Blue
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Pinfold Pumas U10 VS Brierley Cubs Yellow U10
U10s Blue
Sun 17 Oct
at 6:00pm
Staincross Rangers U10 VS Hall Green United U10
U10s Blue
Sun 17 Oct
at 10:00am
Ackworth Juniors Blues U11 VS Dearne & District Red U11
U11s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
Hemsworth Miners Raptors U11 VS BSA Juniors U11
U11s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U11 VS Brierley Cubs Yellow U11
U11s Red
Sun 17 Oct
at 10:00am
Dale Juniors U11 VS Penistone Church White U11
U11s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Staincross Rangers U11 VS Hall Green United Tigers U11
U11s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wakefield City Juniors U11 VS North Gawber Colliery U11
U11s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wombwell Main Juniors U11 VS Royston Dynamos U11
U11s Amber
Sun 17 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs White U11 VS Worsbrough United Green U11
U11s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Dearne & District Blue U11 VS Stanley United U11
U11s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town U11 VS Hall Green United Panthers U11
U11s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U11 VS Athersley Recreation U11
U11s Green
Sun 17 Oct
at 10:00am
Dearne Dragons U11 VS South Kirkby United U11
U11s Blue
Sun 17 Oct
at 10:00am
Walton United U11 VS Frickley Athletic U11
U11s Blue
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wombwell Town U11 VS Pinfold Pumas U11
U11s Blue
Sun 17 Oct
at 10:00am
Worsbrough United Gold U11 VS Upton United U11
U11s Blue
Sun 17 Oct
at 10:00am
Dearne & District U12 VS South Hiendley Harriers U12
U12s Premier
Sun 17 Oct
at 10:00am
Hemsworth Miners U12 VS Thornes Juniors U12
U12s Premier
Sun 17 Oct
at 10:00am
Wombwell Town Red U12 VS South Kirkby United U12
U12s Premier
Sun 17 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Black U12 VS Ward Green Juniors U12
U12s Challenge
Sun 17 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Yellow U12 VS Pinfold Pumas Red U12
U12s Challenge
Sun 17 Oct
at 10:00am
Dearne Dragons U12 VS Wombwell Town Black U12
U12s Combination
Sun 17 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Green U12 VS AFC Pogmoor Red U12
U12s Combination
Sun 17 Oct
at 10:00am
Pinfold Pumas Green U12 VS Ackworth Juniors Blues U12
U12s Combination
Sun 17 Oct Dearne Dragons U13 VS Durkar Devils Green U13
U13s Premier
Sun 17 Oct Durkar Devils Yellow U13 VS AFC Pogmoor U13
U13s Premier
Sun 17 Oct Frickley Athletic U13 VS Penistone Church Black U13
U13s Premier
Sun 17 Oct Pinfold Pumas U13 VS Ryhill Juniors U13
U13s Challenge
Sun 17 Oct South Hiendley Harriers U13 VS Oxspring United Black U13
U13s Challenge
Sun 17 Oct Wombwell Town Terriers U13 VS Upton United U13
U13s Challenge
Sun 17 Oct
at 10:00am
Dale Juniors U13 VS Dearne & District U13
U13s Combination
Sun 17 Oct
at 10:00am
Hall Green United U13 VS Thornes Juniors U13
U13s Combination
Sun 17 Oct
at 10:00am
Staincross Rangers U13 VS Oxspring United Blue U13
U13s Combination
Sun 17 Oct Athersley Recreation U14 VS Pinfold Pumas Green U14
U14s Premier
Sun 17 Oct Durkar Devils Yellow U14 VS Ackworth Juniors U14
U14s Premier
Sun 17 Oct Pinfold Pumas Red U14 VS Durkar Devils Green U14
U14s Premier
Sun 24 Oct
at 10:00am
Durkar Devils U7 VS Staincross Rangers U7
U7s West
Sun 24 Oct
at 10:00am
Elsecar Main U7 VS Wombwell Town U7
U7s North
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hall Green United Black U7 VS Cawthorne Juniors U7
U7s West
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hall Green United White U7 VS Athersley Recreation U7
U7s North
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town Warriors U7 VS Houghton Main U7
U7s South
Sun 24 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U7 VS Wakefield City Juniors U7
U7s West
Sun 24 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U7 VS Pinfold Pumas U7
U7s North
Sun 24 Oct Wath Stars U7 VS Frickley Athletic U7
U7s South
Sun 24 Oct
at 10:00am
Durkar Devils Yellow U8 VS Cawthorne Juniors U8
U8s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
North Gawber Colliery U8 VS Athersley Recreation Black U8
U8s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U8 VS AFC Pogmoor U8
U8s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
Penistone Church White U8 VS Wombwell Main Juniors U8
U8s Red
Sun 24 Oct Athersley Recreation Orange U8 VS Wakefield City Juniors U8
U8s Amber
Sun 24 Oct Dearne & District U8 VS Ackworth Juniors U8
U8s Amber
Sun 24 Oct Pinfold Pumas U8 VS Hall Green United U8
U8s Amber
Sun 24 Oct Wath Stars U8 VS Upton United U8
U8s Amber
Sun 24 Oct Dale Juniors U8 VS Wombwell Town U8
U8s Green
Sun 24 Oct Durkar Devils Green U8 VS Dearne Dragons U8
U8s Green
Sun 24 Oct Elsecar Main U8 VS Frickley Athletic U8
U8s Green
Sun 24 Oct Oxspring United U8 VS South Hiendley Harriers U8
U8s Green
Sun 24 Oct Staincross Rangers U8 VS Hemsworth Town U8
U8s Green
Sun 24 Oct Durkar Devils Yellow U9 VS Redfearns U9
U9s Red
Sun 24 Oct Elsecar Main U9 VS Cawthorne Juniors U9
U9s Red
Sun 24 Oct North Gawber Colliery U9 VS Penistone Church White U9
U9s Red
Sun 24 Oct Pinfold Pumas Red U9 VS Wombwell Main Juniors U9
U9s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hall Green United U9 VS Upton United U9
U9s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town U9 VS AFC Pogmoor Red U9
U9s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Royston Dynamos U9 VS Penistone Church Black U9
U9s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Ryhill Juniors U9 VS Wakefield City Juniors U9
U9s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U9 VS Wath Stars U9
U9s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs U9 VS AFC Pogmoor White U9
U9s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U9 VS Wombwell Town U9
U9s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U10 VS Penistone Church White U10
U10s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
Penistone Church Black U10 VS Elsecar Main U10
U10s Red
Sun 24 Oct
at 6:00pm
Grimethorpe LLUK U10 VS Walton United U10
U10s Amber
Sun 24 Oct
at 6:00pm
KW Juniors U10 VS Durkar Devils U10
U10s Amber
Sun 24 Oct
at 6:00pm
South Kirkby United U10 VS Redfearns U10
U10s Amber
Sun 24 Oct
at 6:00pm
Ackworth Juniors U10 VS North Gawber Colliery U10
U10s Green
Sun 24 Oct
at 6:00pm
Frickley Athletic U10 VS Brierley Cubs White U10
U10s Green
Sun 24 Oct
at 6:00pm
Thornes Juniors U10 VS Ryhill Juniors U10
U10s Green
Sun 24 Oct
at 6:00pm
Brierley Cubs Yellow U10 VS Staincross Rangers U10
U10s Blue
Sun 24 Oct
at 6:00pm
Hemsworth Town U10 VS Hemsworth Miners U10
U10s Blue
Sun 24 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs Yellow U11 VS Ackworth Juniors Blues U11
U11s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
BSA Juniors U11 VS Penistone Church Black U11
U11s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
Durkar Devils U11 VS Dearne & District Red U11
U11s Red
Sun 24 Oct
at 10:00am
Dale Juniors U11 VS North Gawber Colliery U11
U11s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hall Green United Tigers U11 VS Wakefield City Juniors U11
U11s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Royston Dynamos U11 VS Penistone Church White U11
U11s Amber
Sun 24 Oct
at 10:00am
Athersley Recreation U11 VS Thornes Juniors U11
U11s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Brierley Cubs White U11 VS Dearne & District Blue U11
U11s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hall Green United Panthers U11 VS Worsbrough United Green U11
U11s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hemsworth Town U11 VS Stanley United U11
U11s Green
Sun 24 Oct
at 10:00am
Frickley Athletic U11 VS Wombwell Town U11
U11s Blue
Sun 24 Oct
at 10:00am
Pinfold Pumas U11 VS Dearne Dragons U11
U11s Blue
Sun 24 Oct
at 10:00am
Upton United U11 VS South Kirkby United U11
U11s Blue
Sun 24 Oct
at 10:00am
Walton United U11 VS Worsbrough United Gold U11
U11s Blue
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hemsworth Miners U12 VS Dearne & District U12
U12s Premier
Sun 24 Oct
at 10:00am
South Hiendley Harriers U12 VS South Kirkby United U12
U12s Premier
Sun 24 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U12 VS Athersley Recreation U12
U12s Premier
Sun 24 Oct
at 10:00am
AFC Pogmoor Red U12 VS Ackworth Juniors Blues U12
U12s Combination
Sun 24 Oct
at 10:00am
Pinfold Pumas Green U12 VS Dearne Dragons U12
U12s Combination
Sun 24 Oct
at 10:00am
Wombwell Town Black U12 VS Durkar Devils Green U12
U12s Combination
Sun 24 Oct Durkar Devils Green U13 VS Dearne Dragons U13
U13s Premier
Sun 24 Oct Durkar Devils Yellow U13 VS Frickley Athletic U13
U13s Premier
Sun 24 Oct Penistone Church Black U13 VS AFC Pogmoor U13
U13s Premier
Sun 24 Oct Oxspring United Black U13 VS Wombwell Town Terriers U13
U13s Challenge
Sun 24 Oct Ryhill Juniors U13 VS Pinfold Pumas U13
U13s Challenge
Sun 24 Oct South Hiendley Harriers U13 VS Upton United U13
U13s Challenge
Sun 24 Oct
at 10:00am
Dearne & District U13 VS Dale Juniors U13
U13s Combination
Sun 24 Oct
at 10:00am
Hall Green United U13 VS Oxspring United Blue U13
U13s Combination
Sun 24 Oct
at 10:00am
Thornes Juniors U13 VS Staincross Rangers U13
U13s Combination
Sun 24 Oct Athersley Recreation U14 VS Durkar Devils Green U14
U14s Premier
Sun 24 Oct Hemsworth Town U14 VS Pinfold Pumas Green U14
U14s Premier
Sun 24 Oct Pinfold Pumas Red U14 VS Durkar Devils Yellow U14
U14s Premier
U7s North
1 Pinfold Pumas
2 Elsecar Main
3 Penistone Church White
4 Redfearns
5 Athersley Recreation
6 Wombwell Town
7 Hall Green United White
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U7s West
1 Penistone Church Black
2 North Gawber Colliery
3 Wakefield City Juniors
4 Cawthorne Juniors
5 Durkar Devils
6 Hemsworth Town Eagles
7 Staincross Rangers
8 Hall Green United Black
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U7s South
1 Brierley Cubs
2 Ryhill Juniors
3 Wath Stars
4 Houghton Main
5 Ackworth Juniors
6 Upton United
7 Frickley Athletic
8 Hemsworth Town Warriors
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U8s Red
1 North Gawber Colliery
2 Durkar Devils Yellow
3 Wombwell Main Juniors
4 Athersley Recreation Black
5 Cawthorne Juniors
6 Penistone Church White
7 Penistone Church Black
8 AFC Pogmoor
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U8s Amber
1 Dearne & District
2 Wakefield City Juniors
3 Pinfold Pumas
4 Hall Green United
5 Athersley Recreation Orange
6 Wath Stars
7 Upton United
8 Ackworth Juniors
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U8s Green
1 Elsecar Main
2 Frickley Athletic
3 Staincross Rangers
4 South Hiendley Harriers
5 Dearne Dragons
6 Dale Juniors
7 Durkar Devils Green
8 Hemsworth Town
9 Wombwell Town
10 Oxspring United
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U9s Red
1 Wombwell Main Juniors
2 Redfearns
3 Elsecar Main
4 Durkar Devils Yellow
5 Pinfold Pumas Red
6 Penistone Church White
7 Cawthorne Juniors
8 North Gawber Colliery
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U9s Amber
1 Ryhill Juniors
2 Wakefield City Juniors
3 AFC Pogmoor Red
4 Royston Dynamos
5 Hemsworth Town
6 Hall Green United
7 Upton United
8 Penistone Church Black
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U9s Green
1 Wath Stars
2 Wombwell Town
3 Thornes Juniors
4 Athersley Recreation
5 Pinfold Pumas Green
6 AFC Pogmoor White
7 Brierley Cubs
8 Durkar Devils Green
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U10s Red
1 Penistone Church White
2 Penistone Church Black
3 Royston Dynamos
4 Athersley Recreation
5 Elsecar Main
6 Wombwell Main Juniors
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U10s Amber
1 Wakefield City Juniors
2 Walton United
3 Grimethorpe LLUK
4 South Kirkby United
5 Durkar Devils
6 Redfearns
7 KW Juniors
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U10s Green
1 Ryhill Juniors
2 Thornes Juniors
3 North Gawber Colliery
4 Frickley Athletic
5 Ackworth Juniors
6 Brierley Cubs White
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U10s Blue
1 AFC Pogmoor
2 Hall Green United
3 Brierley Cubs Yellow
4 Staincross Rangers
5 Pinfold Pumas
6 Hemsworth Town
7 Hemsworth Miners
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U11s Red
1 Hemsworth Miners Raptors
2 BSA Juniors
3 Durkar Devils
4 Penistone Church Black
5 Brierley Cubs Yellow
6 Dearne & District Red
7 Ackworth Juniors Blues
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U11s Amber
1 Staincross Rangers
2 Penistone Church White
3 North Gawber Colliery
4 Wakefield City Juniors
5 Hall Green United Tigers
6 Royston Dynamos
7 Dale Juniors
8 Wombwell Main Juniors
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U11s Green
1 Hall Green United Panthers
2 Athersley Recreation
3 Brierley Cubs White
4 Thornes Juniors
5 Stanley United
6 Hemsworth Town
7 Worsbrough United Green
8 Dearne & District Blue
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U11s Blue
1 Dearne Dragons
2 Upton United
3 South Kirkby United
4 Walton United
5 Frickley Athletic
6 Wombwell Town
7 Worsbrough United Gold
8 Pinfold Pumas
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
League Tables
U12s Premier
Pos Team P W D L Pts
1 Hemsworth Miners 2 2 0 0 6
2 Thornes Juniors 2 2 0 0 6
3 Athersley Recreation 3 2 0 1 6
4 South Kirkby United 2 1 0 1 3
5 Dearne & District 2 1 0 1 3
6 South Hiendley Harriers 2 0 0 2 0
7 Wombwell Town Red 3 0 0 3 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U12s Challenge
Pos Team P W D L Pts
1 Pinfold Pumas Red 3 3 0 0 9
2 Durkar Devils Yellow 2 1 1 0 4
3 Ward Green Juniors 3 1 1 1 4
4 AFC Pogmoor Black 2 1 0 1 3
5 Penistone Church White 3 1 0 2 3
6 Thornes Juniors Colts 3 0 0 3 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U12s Combination
Pos Team P W D L Pts
1 Pinfold Pumas Green 3 2 1 0 7
2 AFC Pogmoor Red 2 2 0 0 6
3 Wombwell Town Black 4 2 0 2 6
4 Dearne Dragons 3 1 1 1 4
5 Durkar Devils Green 2 1 0 1 3
6 Ackworth Juniors Blues 3 1 0 2 3
7 Wombwell Main Juniors 3 0 0 3 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U13s Premier
Pos Team P W D L Pts
1 Durkar Devils Green 3 3 0 0 9
2 Penistone Church Black 2 1 1 0 4
3 AFC Pogmoor 2 1 0 1 3
4 Frickley Athletic 3 1 0 2 3
5 Durkar Devils Yellow 2 0 1 1 1
6 Dearne Dragons 2 0 0 2 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U13s Challenge
Pos Team P W D L Pts
1 Ryhill Juniors 2 2 0 0 6
2 Oxspring United Black 1 1 0 0 3
3 South Hiendley Harriers 2 1 0 1 3
4 Upton United 2 1 0 1 3
5 Wombwell Town Terriers 3 1 0 2 3
6 Pinfold Pumas 2 0 0 2 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U13s Combination
Pos Team P W D L Pts
1 Thornes Juniors 3 3 0 0 9
2 Dale Juniors 2 1 0 1 3
3 Hall Green United 2 1 0 1 3
4 Staincross Rangers 3 1 0 2 3
5 Oxspring United Blue 1 0 0 1 0
6 Dearne & District 1 0 0 1 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
U14s Premier
Pos Team P W D L Pts
1 Pinfold Pumas Green 3 2 1 0 7
2 Durkar Devils Yellow 2 2 0 0 6
3 Athersley Recreation 3 2 0 1 6
4 Pinfold Pumas Red 1 1 0 0 3
5 Ackworth Juniors 3 1 0 2 3
6 Durkar Devils Green 3 0 1 2 1
7 Hemsworth Town 3 0 0 3 0
Updated: 27 Sep 2021 at 2:24pm
 
Pitch Finder

Use the CSP Pitch Finder app to navigate to BDJFL football venues

 
Barnsley & District Junior Football League - Powered by AGMTEK

Barnsley & District Junior Football League

© 2015-2021 Barnsley & District Junior Football League - All Rights Reserved - Privacy

Barnsley & District Junior Football League - Powered by AGMTEK