Date | Home Team | Away Team | Competition | |
---|---|---|---|---|
Sun 5 May at 10:00am | AFC Pogmoor U7 | VS | Pinfold Pumas U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | AFC Pogmoor U7 | VS | Pinfold Pumas U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | AFC Pogmoor U7 | VS | Penistone Church White U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | Cawthorne Juniors U7 | VS | Worsbrough Bridge U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | Cawthorne Juniors U7 | VS | South Hiendley Red U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:00am | Cawthorne Juniors U7 | VS | Worsbrough Bridge U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | Dearne & District Red U7 | VS | Oxspring United U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Dearne & District Red U7 | VS | Cawthorne Juniors U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | Durkar Devils Green U7 | VS | West End Terriers Blue U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | Durkar Devils Green U7 | VS | West End Terriers Blue U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:45am | Junior Tykes White U7 | VS | AFC Pogmoor U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | Junior Tykes White U7 | VS | Pinfold Pumas U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Junior Tykes White U7 | VS | AFC Pogmoor U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:45am | North Gawber Blue U7 | VS | Durkar Devils Green U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | North Gawber Blue U7 | VS | West End Terriers Blue U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:45am | North Gawber Blue U7 | VS | Durkar Devils Green U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | North Gawber Blue U7 | VS | West End Terriers Blue U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | North Gawber Claret U7 | VS | Oxspring United U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | North Gawber Claret U7 | VS | Redfearns Juniors Red U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:45am | North Gawber Claret U7 | VS | Dearne & District Red U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Nostell Miners U7 | VS | North Gawber Claret U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:45am | Nostell Miners U7 | VS | North Gawber Claret U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | Nostell Miners U7 | VS | Redfearns Juniors Red U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | Nostell Miners U7 | VS | Dearne & District Red U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Oxspring United U7 | VS | Nostell Miners U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | Oxspring United U7 | VS | Nostell Miners U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | Oxspring United U7 | VS | North Gawber Claret U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Penistone Church Black U7 | VS | North Gawber Blue U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Penistone Church Black U7 | VS | North Gawber Blue U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | Penistone Church Black U7 | VS | Durkar Devils Green U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | Penistone Church Black U7 | VS | Durkar Devils Green U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | Penistone Church White U7 | VS | AFC Pogmoor U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | Penistone Church White U7 | VS | AFC Pogmoor U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | Penistone Church White U7 | VS | Junior Tykes White U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | Penistone Church White U7 | VS | Junior Tykes White U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | Pinfold Pumas U7 | VS | Penistone Church White U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | Pinfold Pumas U7 | VS | Penistone Church White U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | Redfearns Juniors Red U7 | VS | Oxspring United U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | Redfearns Juniors Red U7 | VS | Worsbrough Bridge U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:45am | Redfearns Juniors Red U7 | VS | Cawthorne Juniors U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:30am | South Hiendley Red U7 | VS | Redfearns Juniors Red U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 10:15am | South Hiendley Red U7 | VS | Dearne & District Red U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:10am | South Hiendley Red U7 | VS | Cawthorne Juniors U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:15am | South Hiendley Red U7 | VS | Cawthorne Juniors U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | West End Terriers Blue U7 | VS | Penistone Church Black U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | West End Terriers Blue U7 | VS | Penistone Church Black U7 |
U7s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | Worsbrough Bridge U7 | VS | South Hiendley Red U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:00am | Worsbrough Bridge U7 | VS | South Hiendley Red U7 |
U7s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 9:30am | Hemsworth Town Black U9 | VS | North Gawber Claret U9 |
U9s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 9:30am | Houghton Main Black U9 | VS | Ryhill Juniors U9 |
U9s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 9:30am | Nostell Miners U9 | VS | Redfearns Juniors White U9 |
U9s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 12:00pm | Brierley Cubs U10 | VS | Wombwell Main U10 |
U10s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 9:30am | Cawthorne Juniors Orange U10 | VS | Penistone Church White U10 |
U10s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 11:30am | Dearne & District Blue U10 | VS | Athersley Rec Orange U10 |
U10s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 5 May at 1:00pm | Staincross Rangers White U10 | VS | Dale Juniors U10 |
U10s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 12 May at 11:15am | Junior Tykes Red U8 | VS | Penistone Church White U8 |
U8s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 12 May at 10:00am | Pinfold Pumas Red U8 | VS | Wombwell Main Orange U8 |
U8s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
Sun 19 May at 10:00am | Durkar Devils Yellow U8 | VS | Penistone Church White U8 |
U8s Silver Cup_2023 - 2024
|
Sun 19 May at 11:15am | Pinfold Pumas Red U8 | VS | Ryhill Juniors U8 |
U8s Silver Cup_2023 - 2024
|
Sun 19 May at 10:10am | Athersley Rec Orange U9 | VS | Redfearns Juniors Red U9 |
U9s Silver Cup_2023 - 2024
|
Sun 19 May at 12:45pm | Monk Bretton Juniors U11 | VS | Worsbrough United U11 |
U11s Challenge Cup Group B_2023 - 2024
|
Sun 19 May at 11:30am | North Gawber U11 | VS | Upton United U11 |
U11s Challenge Cup Group A_2023 - 2024
|
1 | AFC Pogmoor |
2 | Dearne & District Red |
3 | North Gawber Blue |
4 | Penistone Church Black |
5 | Redfearns Juniors Red |
6 | Worsbrough Bridge |
1 | Oxspring United |
2 | Penistone Church White |
3 | Pinfold Pumas |
4 | Ryhill Juniors |
5 | West End Terriers Blue |
1 | Cawthorne Juniors |
2 | Durkar Devils Green |
3 | Junior Tykes White |
4 | North Gawber Claret |
5 | Nostell Miners |
6 | South Hiendley Red |
1 | Durkar Devils Yellow |
2 | Junior Tykes Black |
3 | North Gawber Blue |
4 | Penistone Church Black |
5 | Penistone Church White |
6 | Wombwell Main Orange |
1 | Cawthorne Juniors |
2 | Dearne & District Blue |
3 | Pinfold Pumas Red |
4 | Ryhill Juniors |
5 | Staincross Rangers |
6 | Wombwell Main Black |
1 | Junior Tykes Red |
2 | Oxspring United |
3 | Pinfold Pumas Green |
4 | Wombwell Main Blue |
5 | Worsbrough United |
1 | AFC Pogmoor White |
2 | Cawthorne Juniors Blue |
3 | North Gawber |
4 | Pinfold Pumas Red |
5 | Ryhill Juniors |
6 | Thornes Juniors Purple |
7 | Upton United |
1 | Athersley Rec |
2 | Durkar Devils Green |
3 | Grimethorpe LLUK Black |
4 | Monk Bretton Juniors |
5 | Nostell Miners Yellow |
6 | Penistone Church White |
7 | Royston Dynamos |
1 | Brierley Cubs Yellow |
2 | Cawthorne Juniors Gold |
3 | Hemsworth Miners |
4 | Nostell Miners Black |
5 | West Bretton |
6 | Worsbrough United |
1 | Cawthorne Juniors |
2 | Dearne & District Red |
3 | Houghton Main Black |
4 | North Gawber Claret |
5 | Nostell Miners |
6 | Redfearns Juniors White |
7 | Worsbrough Bridge |
1 | Athersley Rec Orange |
2 | Dale Juniors |
3 | Hemsworth Town Black |
4 | Oxspring United |
5 | Pinfold Pumas Red |
6 | Redfearns Juniors Red |
7 | Ryhill Juniors |
1 | AFC Pogmoor |
2 | Hemsworth Town Yellow |
3 | Junior Tykes Red |
4 | Pinfold Pumas Green |
5 | Redfearns Juniors Blue |
6 | Upton United |
7 | West Bretton |
1 | Athersley Rec Orange |
2 | Brierley Cubs |
3 | Dearne & District Blue |
4 | Penistone Church Black |
5 | Penistone Church White |
6 | Wombwell Main |
1 | AFC Pogmoor |
2 | Cawthorne Juniors Orange |
3 | Dale Juniors |
4 | Durkar Devils Green |
5 | South Hiendley Black |
6 | Staincross Rangers White |
1 | Cawthorne Juniors Blue |
2 | Oxspring United |
3 | Pinfold Pumas |
4 | Silkstone Common Miners |
5 | Staincross Rangers Blue |
6 | West Bretton |
7 | Worsbrough United |
19 Sep 2023 at 1:00pm
Guidance from the FA concerning the rules around websites and social media pages.Read More >>1 Sep 2023 at 2:00pm
Documents for U7, U8, U9/U10 and U11 clubs have been produced with all the info you will need.Read More >>